-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Sztanga/gryf stały gumowany 25 kg HMS GSG25
Symbol:
17-58-007
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5907695564655 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Materiał | Chromowana stal hartowana, Guma |
| Średnica talerza | 19 cm |
| Uchwyt | Radełkowany |
| Uchwyt antypoślizgowy | Tak |
| Średnica uchwytu | 30 mm |
| Przeznaczenie | Fitness |
| Długość produktu | 1195 mm |
| Waga produktu | 25 kg |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 1280mm |
| Długość | 205mm |
| Wysokość | 205mm |
