-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Sztanga/Gryf stały gumowany łamany 35 kg HMS GSL35
Symbol:
17-58-029
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5907695564631 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Uchwyt | Radełkowany |
| Uchwyt antypoślizgowy | Tak |
| Średnica talerza | 20 cm |
| Przeznaczenie | Fitness |
| Średnica uchwytu | 30 mm |
| Materiał | Chromowana stal hartowana, Guma |
| Waga produktu | 35 kg |
| Długość produktu | 1240 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 200mm |
| Wysokość | 1230mm |
