-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Szlifierka kątowa 18V FLEXVOLT DCG409NT Dewalt
Symbol:
DCG409NT-XJ
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5035048742006 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Regulowana prędkość | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Żółty |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Waga produktu | 1,8 kg |
| Średnica tarczy szlifierki | 12,5 cm |
| Prędkość biegu jałowego (max) | 9000 RPM |
| Poziom wibracji (szlifowanie) | 2,6 m/s² |
| Poziom wibracji (szlifowanie) | 8,3 m/s² |
| Błąd poziomu wibracji (szlifowanie) | 1,5 m/s² |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 83 dB |
| Niepewność poziomu wibracji (szlifowanie) | 1,5 m/s² |
| Niepewność poziomu dźwięku | 3 dB |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS02: Substancje łatwopalne |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS06: Substancje toksyczne |
| Szerokość | 444mm |
| Długość | 166mm |
| Wysokość | 388mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Unikać kontaktu z wodą i wilgocią.
• Noszenie odpowiednich środków ochrony osobistej, takich jak rękawice i okulary ochronne.
• Produkt zawiera baterie, które przy nieprawidłowej utylizacji mogą być szkodliwe dla środowiska.
