-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Szczotka prostująca PHILIPS BHH885/00
Symbol:
BHH885/00
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 8720689000185 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Wieszak typ | Kółko do wieszania |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Ilość włókien | 111 |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Wysokość produktu | 48 mm |
| Głębokość produktu | 75 mm |
| Szerokość talerza | 6 cm |
| Szerokość produktu | 350 mm |
| Funkcja jonizacji | Nie |
| Technologia | Ciepły |
| Regulowany termostat | Tak |
| Model | Szczotka do prostowania |
| Zakręcanie włosów | Nie |
| Teksturyzacja włosów | Nie |
| Prostowanie włosów | Tak |
| Typ grzałki | PTC |
| Ceramiczny promiennik podczerwieni | Tak |
| Suszenie włosów | Nie |
| Ilość ustawień ciepła | 3 |
| Obrotowe połączenie przewodu | Tak |
| Automatyczne wyłączanie po | 60 min |
| Długość przewodu | 1,8 m |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Szerokość | 50mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 360mm |
