-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Szczotka do parkietu Vileda 2w1
Symbol:
136082
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4023103147843 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Rodzaj włosia | Włosie miękkie/twarde |
| Model | Szczotka do zamiatania z drążkiem |
| Materiały | Plastik |
| Zastosowanie | Wewnątrz |
| Kolor produktu | Brązowy |
| Szerokość | 1450mm |
| Długość | 300mm |
| Wysokość | 70mm |
