-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Szczoteczka soniczna ORO-SONIC PROFESSIONAL GREEN
Symbol:
ORO-SONIC PROFESSIONAL GREEN
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5905972127302 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Tryby szczoteczki | Masaż |
| Tryby szczoteczki | Polerowanie |
| Tryby szczoteczki | Delikatny |
| Tryby szczoteczki | Czyszczenie |
| Automatyczne wyłączanie | Nie |
| Przeznaczenie | Dorosły |
| Wodoodporność | IPX7 |
| Typ szczoteczki do zębów | Soniczna szczoteczka do zębów |
| Liczba trybów szczotkowania zębów | 4 |
| Częstotliwość obrotów szczoteczki do zębów | 38000 ruchów na minutę |
| Kolor produktu | Zielony |
| Ładowarka indukcyjna | Tak |
| Źródło zasilania | Akumulator |
| Regulacja prędkości | Tak |
| Oscylacja | Tak |
| Timer | Tak |
| Szerokość | 226mm |
| Długość | 160mm |
| Wysokość | 52mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Nie zanurzaj całego urządzenia w wodzie.
• Utylizuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
