Szafy Lanberg FF01-6837-12B (37U; 19'' / 600mm / 800 mm; stojąca; Pełne, Szklane; 800 kg; kolor czarny)
Symbol: FF01-6837-12B
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Zostaw telefon
Szafa stojąca przeznaczona do sprzętu 19 cali. Maksymalny udźwig wynosi 800 kg.
Wyposażenie:
Zestaw montażowy
Pozostałe parametry:
Panel podłogowy: 4 kółka z hamulcem + regulowane nóżki, Zgodność ze standardami: ANSI/EIA RS-310D, IEC297-2, DIN41494; PART1 & PART7, ETSI, Panel wentylacyjny: 4 wentylatory 230V w górnej obudowie
Szerokość (mm):
600
Wysokość (mm):
1833
Głębokość (mm):
800
Kolor:
Czarny
Gwarancja:
2 lata
Przeznaczenie:
19 cali
Rodzaj:
Stojąca
Stopień ochrony:
IP20
Maksymalna ładowność (kg):
800
Dostępna ilość slotów:
37U
Przednie drzwi:
Otwierane
Tylne drzwi:
tak
Osłony boczne:
Zamykane na zamki
Grubość elementów:
Grubość blachy: Profil montażowy - 2,00mm, Reszta - 1,2mm - 1,5mm, Otwory kablowe: Góra, Dół (regulowane)