-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Szafka ścienna 19" NWS 4HE Digitus, Slim 800x640x220 mm, montaż pionowy wewnętrzny, kolor szary (RAL 7035)
Symbol:
DN-19 WM-V4U-SL
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4016032383253 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Zamek klucza drzwi przednich | Tak |
| Panele boczne w zestawie | Tak |
| Konstrukcja drzwi przednich | Stal |
| Zamek | Tak |
| Maksymalny udźwig | 100 kg |
| Kolor produktu | Szary |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Pojemność stelaża | 4U |
| Materiały | Stal |
| Model | Szafa wisząca |
| Rozmiar | 48,3 cm (19") |
| Szerokość produktu | 640 mm |
| Głębokość produktu | 220 mm |
| Wysokość produktu | 820 mm |
| Pojemność opakowania | 124476 cm³ |
| Wysokość opakowania | 800 mm |
| Szerokość opakowania | 660 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 18 kg |
| Głębokość opakowania | 230 mm |
| Maska z numerem seryjnym | 94032080 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85381000 |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
| Szerokość | 490mm |
| Długość | 780mm |
| Wysokość | 490mm |
Dane producenta
ASSMANN Electronic GmbH
Auf dem Schuffel 3
58513 Ludenscheid
Germany
info@assmann.com
