-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Szafa instalacyjna Rack wisząca 19" 9U 600x450 szara drzwi metalowe LANBERG (Flat Pack)
Symbol:
WF01-6409-00S
| Wysyłka w ciągu | 4 dni |
| Cena przesyłki | 15.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5901969430127 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Szary |
| Pojemność stelaża | 9U |
| Model | Szafa wisząca |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Maksymalny udźwig | 60 kg |
| Materiały | Stal |
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory |
| Zamek klucza drzwi przednich | Tak |
| Zamek na klucz panelu bocznego | Tak |
| Konstrukcja drzwi przednich | Metal |
| Zamek | Tak |
| Certyfikaty | ANSI/EIA RS-310-D, DIN 41491/PART 1, DIN 41494/PART 7, ETSI, IEC297-2:1982 |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Waga produktu | 19,7 kg |
| Głębokość produktu | 450 mm |
| Wysokość produktu | 512,4 mm |
| Rozmiar | 48,3 cm (19") |
| Głębokość montażu (max) | 38 cm |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Dołączone śruby | Tak |
| Zestaw do montażu ściennego | Tak |
| Szerokość | 494mm |
| Długość | 641mm |
| Wysokość | 279mm |
Dane producenta
Impakt S.A.
Stanisława Lema 16
62-050 Mosina
Poland
(+48)611010230
https://pl.lanberg.eu/kontakt
