-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Szafa Rack Lanberg WF01-6415-10S (770mm / 600mm / 450 mm; wisząca; szary)
Symbol:
WF01-6415-10S
| Wysyłka w ciągu | 4 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Duża dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5901969403183 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Pojemność stelaża | 15U |
| Kolor produktu | Szary |
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory |
| Maksymalny udźwig | 60 kg |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Model | Szafa wisząca |
| Wysokość produktu | 774 mm |
| Rozmiar | 48,3 cm (19") |
| Głębokość produktu | 450 mm |
| Waga produktu | 24 kg |
| Głębokość opakowania | 900 mm |
| Szerokość opakowania | 790 mm |
| Wysokość opakowania | 140 mm |
| Szerokość | 800mm |
| Długość | 240mm |
| Wysokość | 630mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Dbaj o odpowiednią wentylację, aby uniknąć przegrzewania sprzętu zamontowanego w szafie.
• Przed przystąpieniem do instalacji upewnij się, że ściana jest w stanie utrzymać odpowiedni ciężar szafy.
• Ostrożnie obchodzić się z elementami szklanymi, mogą się stłuc i spowodować skaleczenia.
Dane producenta
Impakt S.A.
Stanisława Lema 16
62-050 Mosina
Poland
(+48)611010230
https://pl.lanberg.eu/kontakt
