Switch D-Link DGS-1210-28MP/E 28-Port Gigabit PoE
Symbol:
DGS-1210-28MP/E
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Specyfikacja | |
| Diody LED | Działanie |
| Diody LED | Prędkość |
| Diody LED | Błąd wentylacji |
| Diody LED | Zasilanie |
| Diody LED | Link |
| Układ | 1U |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory |
| Kolor produktu | Szary |
| Kolor produktu | Czarny |
| Standardy EMC | FCC A, CE A, VCCI, C-Tick, BSMI, CCC |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Źródło zasilania | AC/DC |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Pobór mocy | 27,49 W |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Głębokość produktu | 210 mm |
| Szerokość produktu | 440 mm |
| Waga produktu | 3,86 kg |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SNMP |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SSH |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 802.1x RADIUS |
| obsługuje SSH/SSL | Tak |
| zabezpieczenie przed wejściem w pętlę | Tak |
| IGMP snooping | Tak |
| Zasady Listy Kontroli Dostępu (ACL) | 256 |
| Wiązanie adresów IP-MAC-Port | Tak |
| Funkcje DHCP | DHCP client |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| Filtrowanie BPDU / Ochrona | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Klasyfikacja ruchu | Tak |
| Warstwa przełącznika | L2 |
| Typ przełącznika | Zarządzany |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -5 - 50 °C |