Switch D-Link DGS-1210-28MP/E 28-Port Gigabit PoE
Symbol: DGS-1210-28MP/E
Gwarancja 24 miesięcy
szt.
Wysyłka w ciągu 7 dni
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Paczkomat InPost 0
Odbiór w punkcie DHL POP 0
Specyfikacja
Diody LED Działanie
Diody LED Prędkość
Diody LED Błąd wentylacji
Diody LED Zasilanie
Diody LED Link
Układ 1U
Możliwości montowania w stelażu Tak
Liczba wentylatorów 2 wentylatory
Kolor produktu Szary
Kolor produktu Czarny
Standardy EMC FCC A, CE A, VCCI, C-Tick, BSMI, CCC
Napięcie wejściowe AC 100 - 240 V
Źródło zasilania AC/DC
Częstotliwość wejściowa AC 50 - 60 Hz
Pobór mocy 27,49 W
Wysokość produktu 44 mm
Głębokość produktu 210 mm
Szerokość produktu 440 mm
Waga produktu 3,86 kg
Szyfrowanie / bezpieczeństwo SNMP
Szyfrowanie / bezpieczeństwo SSH
Szyfrowanie / bezpieczeństwo 802.1x RADIUS
obsługuje SSH/SSL Tak
zabezpieczenie przed wejściem w pętlę Tak
Uwierzetylnianie Guest VLAN, Uwierzytelnianie oparte na MAC, Uwierzytelnianie na podstawie portów
IGMP snooping Tak
Zasady Listy Kontroli Dostępu (ACL) 256
Wiązanie adresów IP-MAC-Port Tak
Funkcje DHCP DHCP client
Lista kontrolna dostępu (ACL) Tak
Filtrowanie BPDU / Ochrona Tak
Zarządzanie przez stronę www Tak
Obsługa jakość serwisu (QoS) Tak
Klasyfikacja ruchu Tak
Warstwa przełącznika L2
Typ przełącznika Zarządzany
Zakres temperatur (przechowywanie) -40 - 70 °C
Dopuszczalna wilgotność względna 5 - 90%
Zakres wilgotności względnej 10 - 90%
Zakres temperatur (eksploatacja) -5 - 50 °C