Switch D-Link DGS-1210-28/E 24 10/100/1000 Black
Symbol: DGS-1210-28/E
Gwarancja 24 miesięcy
szt.
Wysyłka w ciągu 4 dni
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Paczkomat InPost 0
Odbiór w punkcie DHL POP 0
Specyfikacja
Możliwości montowania w stelażu Tak
Diody LED Tak
Układ 1U
Kolor produktu Czarny
Certyfikaty FCC Class A, CE Class A, ICES-003, VCCI Class A, C-Tick, BSMI
Napięcie wejściowe AC 100 - 240 V
Pobór mocy 16,81 W
Waga produktu 2,9 kg
Szerokość produktu 440 mm
Wysokość produktu 44 mm
Głębokość produktu 210 mm
Warstwa przełącznika L2/L2+
Typ przełącznika Zarządzany
Zakres wilgotności względnej 0 - 95%
Zakres temperatur (przechowywanie) -20 - 70 °C
Zakres temperatur (eksploatacja) -5 - 50 °C
Pełny dupleks Tak
Standardy komunikacyjne IEEE 802.3u
Standardy komunikacyjne IEEE 802.3
Standardy komunikacyjne IEEE 802.3x
Standardy komunikacyjne IEEE 802.3ab
MTBF (Średni okres międzyawaryjny) 236739 h
Głębokość opakowania 493 mm
Szerokość opakowania 249 mm
Wysokość opakowania 72 mm
Waga wraz z opakowaniem 3,24 kg
Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet 24
Przepustowość rutowania/przełączania 56 Gbit/s
Wielkość tabeli adresów 16000 wejścia
Szerokość 70mm
Długość 495mm
Wysokość 245mm