Stacja dokująca do notebooka RaidSonic ICY BOX IB-DK2245AC
Symbol: IB-DK2245AC
Gwarancja 24 miesięcy
szt.
Wysyłka w ciągu 7 dni
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Paczkomat InPost 0
Odbiór w punkcie DHL POP 0
Specyfikacja
Rodzaj zasilania DC
Napięcie wejściowe AC 100 - 240 V
Prąd wejściowy 2 A
Napięcie operacyjne 20 V
Częstotliwość wejściowa AC 50 - 60 Hz
Zasilanie 100 W
Prąd wyjściowy 5 A
Waga produktu 342 g
Szerokość produktu 83 mm
Głębokość produktu 224 mm
Wysokość produktu 26 mm
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN 100 Mbit/s
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN 1000 Mbit/s
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN 10 Mbit/s
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) 1
Funkcja Wake-On-LAN Tak
Przewodowa sieć LAN Tak
Kraj pochodzenia Chiny
Typ gniazda zamka kabla Kensington
Kensington Lock Tak
Typ HD 5K Ultra HD
Maksymalna rodzielczość cyfrowa 5120 x 2880 px
Materiał obudowy Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS)
Materiał obudowy Poliwęglan (PC)
Wbudowany wyłącznik Tak
Kolor produktu Czarny
Szybkość przesyłania danych 5 Gbit/s
Maksymalna częstotliwość odświeżania 60 Hz
Zintegrowany czytnik kart Nie
Wysokość opakowania 135 mm
Głębokość opakowania 270 mm
Szerokość opakowania 100 mm
Waga wraz z opakowaniem 1,36 kg
Podręcznik użytkownika Tak
Przewody USB Type-C na USB Type-C
Przewody USB Type-A na USB Type-C
Przewody Prąd przemienny
Zasilacz sieciowy Tak
Obsługiwane systemy operacyjne Mac Tak
Obsługiwane systemy operacyjne Windows Tak
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A 4
Gniazdko wyjścia DC Tak
Sposób łączności Przewodowy
Ilość DisplayPort 2
Wersja DisplayPort 1.2
Maksymalne zasilanie USB 65 W
Wejście liniowe Tak
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon Nie
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C 2
Interfejs hosta USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C
Wyjście liniowe Tak
Ilość portów HDMI 2
Zasilanie USB Tak
Wtyk słuchawek 3,5 mm
Wyjścia słuchawkowe 1
Mikrofon Tak
Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) 300 mm
Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) 520 mm
Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) 285 mm
Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) 10 szt.
Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) 13,6 kg
Kod zharmonizowanego systemu (HS) 84718000
Szerokość 100mm
Długość 272mm
Wysokość 135mm