Stacja dokująca do notebooka RaidSonic ICY BOX IB-DK2245AC
Symbol:
IB-DK2245AC
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Specyfikacja | |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Prąd wejściowy | 2 A |
| Napięcie operacyjne | 20 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Zasilanie | 100 W |
| Prąd wyjściowy | 5 A |
| Waga produktu | 342 g |
| Szerokość produktu | 83 mm |
| Głębokość produktu | 224 mm |
| Wysokość produktu | 26 mm |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Funkcja Wake-On-LAN | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Kensington Lock | Tak |
| Typ HD | 5K Ultra HD |
| Maksymalna rodzielczość cyfrowa | 5120 x 2880 px |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Materiał obudowy | Poliwęglan (PC) |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Szybkość przesyłania danych | 5 Gbit/s |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Wysokość opakowania | 135 mm |
| Głębokość opakowania | 270 mm |
| Szerokość opakowania | 100 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,36 kg |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Przewody | USB Type-C na USB Type-C |
| Przewody | USB Type-A na USB Type-C |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Maksymalne zasilanie USB | 65 W |
| Wejście liniowe | Tak |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Nie |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 2 |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Wyjście liniowe | Tak |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Zasilanie USB | Tak |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Mikrofon | Tak |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 300 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 520 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 285 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 10 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 13,6 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84718000 |
| Szerokość | 100mm |
| Długość | 272mm |
| Wysokość | 135mm |