Stacja dokująca do notebooka RaidSonic ICY BOX IB-DK2245AC
Symbol: IB-DK2245AC
Gwarancja 24 miesięcy
szt.
Wysyłka w ciągu 7 dni
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Paczkomat InPost 0
Odbiór w punkcie DHL POP 0
Specyfikacja
Prąd wyjściowy 5 A
Zasilanie 100 W
Napięcie wejściowe AC 100 - 240 V
Częstotliwość wejściowa AC 50 - 60 Hz
Rodzaj zasilania DC
Napięcie operacyjne 20 V
Prąd wejściowy 2 A
Wysokość produktu 26 mm
Głębokość produktu 224 mm
Szerokość produktu 83 mm
Waga produktu 342 g
Przewodowa sieć LAN Tak
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN 10 Mbit/s
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN 100 Mbit/s
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN 1000 Mbit/s
Funkcja Wake-On-LAN Tak
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) 1
Szybkość przesyłania danych 5 Gbit/s
Materiał obudowy Poliwęglan (PC)
Materiał obudowy Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS)
Kolor produktu Czarny
Maksymalna rodzielczość cyfrowa 5120 x 2880 px
Maksymalna częstotliwość odświeżania 60 Hz
Typ gniazda zamka kabla Kensington
Kensington Lock Tak
Typ HD 5K Ultra HD
Kraj pochodzenia Chiny
Zintegrowany czytnik kart Nie
Wbudowany wyłącznik Tak
Wysokość opakowania 135 mm
Głębokość opakowania 270 mm
Szerokość opakowania 100 mm
Waga wraz z opakowaniem 1,36 kg
Podręcznik użytkownika Tak
Przewody USB Type-C na USB Type-C
Przewody Prąd przemienny
Przewody USB Type-A na USB Type-C
Zasilacz sieciowy Tak
Obsługiwane systemy operacyjne Mac Tak
Obsługiwane systemy operacyjne Windows Tak
Wyjścia słuchawkowe 1
Wtyk słuchawek 3,5 mm
Mikrofon Tak
Sposób łączności Przewodowy
Ilość portów HDMI 2
Zasilanie USB Tak
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A 4
Ilość DisplayPort 2
Maksymalne zasilanie USB 65 W
Wyjście liniowe Tak
Interfejs hosta USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C
Gniazdko wyjścia DC Tak
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon Nie
Wersja DisplayPort 1.2
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C 2
Wejście liniowe Tak
Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) 10 szt.
Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) 13,6 kg
Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) 285 mm
Kod zharmonizowanego systemu (HS) 84718000
Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) 520 mm
Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) 300 mm
Szerokość 100mm
Długość 272mm
Wysokość 135mm