-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
SOLARNA OPRAWA ULICZNA LED SOLGER 20W 3000LM 3000/4000/6000K IP65 CZARNA CZ. PIR
Symbol:
71857
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5902138402280 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
SOLARNA OPRAWA ULICZNA LED SOLGER 20W 3000LM 3000/4000/6000K IP65 CZARNA CZ. PIR
Model: C83-SOG-020BL-CCT-PIR
Najważniejsze cechy
- Strumień świetlny: 3000lm
- Moc w trybie włączenia (Pon): Pon: 20W
- Barwa światła: 3000K / 4000K / 6000K
- Kąt rozsyłu: 140°x70°
- Stopień szczelności: IP65
- Akumulator: Li-ion 5400mAh 7,4V
- Trwałość: L70B50: 35000h
- Temperatura pracy: -15°C / +50°C
Najważniejsze cechy
- Strumień świetlny: 3000lm
- Moc w trybie włączenia (Pon): Pon: 20W
- Barwa światła: 3000K / 4000K / 6000K
- Kąt rozsyłu: 140°x70°
- Stopień szczelności: IP65
- Akumulator: Li-ion 5400mAh 7,4V
- Trwałość: L70B50: 35000h
- Temperatura pracy: -15°C / +50°C
Specyfikacja techniczna
| Model | C83-SOG-020BL-CCT-PIR |
| Materiał | Obudowa: ABS, klosz: PC |
| Kolor | RAL9005 |
| Barwa światła | 3000K / 4000K / 6000K |
| Kąt rozsyłu | 140°x70° |
| Strumień świetlny | 3000lm |
| Gwarancja | 5 lat |
| Klasa ochronności | Class III |
| Stopień szczelności | IP65 |
| Akumulator | Li-ion 5400mAh 7,4V |
| Temperatura pracy | -15°C / +50°C |
| Trwałość | L70B50: 35000h |
| Marka | Bemko |
| Moc w trybie włączenia (Pon) | Pon: 20W |
| Długość | 493mm |
| Szerokość | 232mm |
| Wysokość | 58mm |
| Karton | 8 |
Specyfikacja techniczna
| Model | C83-SOG-020BL-CCT-PIR |
| Materiał | Obudowa: ABS, klosz: PC |
| Kolor | RAL9005 |
| Barwa światła | 3000K / 4000K / 6000K |
| Kąt rozsyłu | 140°x70° |
| Strumień świetlny | 3000lm |
| Gwarancja | 5 lat |
| Klasa ochronności | Class III |
| Stopień szczelności | IP65 |
| Akumulator | Li-ion 5400mAh 7,4V |
| Temperatura pracy | -15°C / +50°C |
| Trwałość | L70B50: 35000h |
| Marka | Bemko |
| Moc w trybie włączenia (Pon) | Pon: 20W |
| Długość | 493mm |
| Szerokość | 232mm |
| Wysokość | 58mm |
| Karton | 8 |
