-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
SMART-UPS LITHIUM ION SHORT230V/DEPTH 1000VA W/SMARTCONNECT
Symbol:
SMTL1000RMI2UC
| Wysyłka w ciągu | 5 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0731304402596 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 151 V |
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 220 V |
| Moc rzeczywista | 800 W |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 302 V |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 240 V |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 1 kVA |
| Ochrona przed nagłym wzrostem napięcia | Tak |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Wartość znamionowa udaru energii | 680 J |
| Przebieg falowy | Czysty sinus |
| Układ | Rack |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Pojemność stelaża | 2U |
| Kolor produktu | Szary |
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Głębokość produktu | 318 mm |
| Szerokość produktu | 438 mm |
| Zestaw do montażu haków | Tak |
| Dołączona karta zarządzająca | Nie |
| Typy wyjść AC | C13 panel |
| SmartSlot | Tak |
| Ilość gniazd sieciowych | 6 x gniazdo sieciowe |
| Port SmartConnect | Tak |
| Rodzaj baterii | Litowo-żelazowo-fosforanowa (LiFePO4) |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85078000 |
| Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e) | 1267,82 |
| Szerokość | 470mm |
| Długość | 580mm |
| Wysokość | 220mm |
