-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
SŁUCHAWKI KOSS PORTA PRO
Symbol:
PORTA PRO
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 021299147764 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Port ładowania USB typu C | Nie |
| Waga produktu | 79 g |
| Zastosowanie | Muzyka/dzień powszedni |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Długość kabla | 1,2 m |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Virtual surround | Nie |
| Głębokość opakowania | 194 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 180 g |
| Wysokość opakowania | 62 mm |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Bezprzewodowe ładowanie | Nie |
| Typ mikrofonu | Niedostępny |
| Impedancja | 60 Ω |
| Czułość słuchawek | 101 dB |
| Pasmo przenoszenia | 15 - 25000 Hz |
| Współczynnik zawartości harmonicznych | 0,2% |
| Średnica głośnika | 3,5 mm |
| Szerokość | 142mm |
| Długość | 60mm |
| Wysokość | 182mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Produkt zawiera baterie, które powinny być prawidłowo utylizowane.
• Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi.
• Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie.
