-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
SŁUCHAWKI DEFENDER Z MIKR SHADOW
Symbol:
64600
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4714033646000 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Ilość | 1 |
| Wejście AUX | Tak, 2x |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Czułość słuchawek | 102 dB |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| System akustyczny | Zamknięty |
| Szerokość | 119mm |
| Długość | 260mm |
| Wysokość | 228mm |
