-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE SONY WH-1000XM5SA BLACK
Symbol:
WH-1000XM5SA
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4548736171374 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Wysokość produktu | 180 mm |
| Szerokość produktu | 220 mm |
| Głębokość produktu | 30 mm |
| Waga produktu | 307 g |
| Zastosowanie | Muzyka |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kraj pochodzenia | Wietnam |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Odłączany przewód | Tak |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Regulacja głośności | Dotyk |
| Długość kabla | 1,2 m |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Wysokość opakowania | 200 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 644 g |
| Szerokość opakowania | 230 mm |
| Głębokość opakowania | 70 mm |
| Walizka | Tak |
| Przewody | USB |
| Przewody | Audio (3.5mm) |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Podstawka do ładowania | Nie |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Profile Bluetooth | LDAC |
| Profile Bluetooth | AVRCP |
| Profile Bluetooth | A2DP |
| Profile Bluetooth | SBC |
| Profile Bluetooth | AAC |
| Profile Bluetooth | HSP |
| Profile Bluetooth | HFP |
| Bluetooth | Tak |
| Czas odtwarzania muzyki | 30 h |
| Nieprzerwany czas odtwarzania dźwięku (bez ANC) | 40 h |
| Mikrofon z redukcją szumów | Tak |
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
| Tłumienie hałasu | Tak |
| Średnica głośnika | 3 cm |
| Rodzaj magnesu | Neodym |
| Typ sterownika | Dynamiczny |
| Impedancja | 48 Ω |
| Pasmo przenoszenia | 4 - 40000 Hz |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| System akustyczny | Zamknięty |
| Szerokość | 235mm |
| Długość | 72mm |
| Wysokość | 200mm |
