-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
SD microSD Card 256GB Transcend SDXC USD350V w/adapter
Symbol:
TS256GUSD350V
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0760557850793 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Prędkość odczytu z nośnika | 95 MB/s |
| Pojemność | 256 GB |
| Klasa prędkości | Class 3 (U3) |
| Klasa pamięci flash | Klasa 10 |
| Prędkość zapisu nośnika | 45 MB/s |
| Typ karty flesza | MicroSDXC |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Szary |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 60000 h |
| Wytrzymałość | 10000 cykle/cykli na sektor logiczny |
| Certyfikaty | CE / FCC / RCM / EAC |
| Napięcie pamięci | 2.7 |
| Napięcie pamięci | 3.6 V |
| Głębokość produktu | 15 mm |
| Szerokość produktu | 11 mm |
| Wysokość produktu | 1 mm |
| Waga produktu | 0,4 g |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -25 - 85 °C |
| Ilość sztuk | 1 |
| Adapter pamięci w zestawie | SD |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85235190 |
| Szerokość | 186mm |
| Długość | 186mm |
| Wysokość | 186mm |
