-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
SATEL PERFECTA PRF-LCD manipulator LCD
Symbol:
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Duża dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5905033332287 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Szary |
| Kolor produktu | Biały |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj urządzenia | System alarmowy bezpieczeństwa |
| Typ produktu | Klawiatura |
| Kompatybilność z marką | Satel |
| Diody LED | Tak |
| Obsługiwane produkty | PERFECTA, PERFECTA-T |
| Zużycie prądu | 50 mA |
| Napięcie | 12 V |
| Wysokość produktu | 22 mm |
| Waga produktu | 93 g |
| Szerokość produktu | 139 mm |
| Głębokość produktu | 124 mm |
| Szerokość | 150mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 135mm |
Dane producenta
SATEL sp. z o.o.
Budowlanych 66
80-298 Gdańsk
Poland
satel@satel.pl
