-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
SALICRU UPSV BEM dla SLC-2000 TWIN RT3 (wersja specjalistyczna)
Symbol:
489008
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 8436584873013 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość dołączonych baterii | 1 szt. |
| Kompatybilność | SLC-2000-TWIN RT3 |
| Szerokość produktu | 438 mm |
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Głębokość produktu | 600 mm |
| Waga produktu | 34,3 kg |
| Szerokość | 660mm |
| Długość | 660mm |
| Wysokość | 660mm |
