-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Ryobi RWB03 stół warsztatowy Przenośny stół warsztatowy
Symbol:
RWB03
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4892210121738 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Regulowana wysokość | Tak |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Kolor produktu | Stalowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Maksymalne obciążenie | 100 kg |
| Materiały | Stal |
| Materiały | Aluminium |
| Materiały | Metal |
| Typ produktu | Przenośny stół warsztatowy |
| Łatwe przechowywanie | Tak |
| Odchylana płyta | 0 - 80° |
| Wysokość produktu | 760 mm |
| Waga produktu | 12,5 kg |
| Szerokość blatu roboczego | 60 cm |
| Głębokość blatu roboczego | 57 cm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 620mm |
| Długość | 120mm |
| Wysokość | 650mm |
