-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Russell Hobbs Stylo 7 jaj. 365 W Czarny, Stal nierdzewna
Symbol:
14048-56
| Wysyłka w ciągu | 5 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5038061025422 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Typ kontroli | Przycisk |
| Ilość jajek | 7 jaj. |
| Podświetlony włącznik/wyłącznik | Tak |
| Tworzywo wieka | Plastik |
| Zdejmowana pokrywa | Tak |
| Ilość jaj mozliwych do ugotowania w koszulkach | 3 |
| Materiał obudowy | Plastik, Stal nierdzewna |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Funkcja gotowania jaj w koszulkach | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Moc | 365 W |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Szerokość | 195mm |
| Długość | 220mm |
| Wysokość | 220mm |
