-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Ruijie Reyee RG-RAP2200(F) | Punkt dostępowy | Wi-Fi 5, 1267Mbps, 2x RJ45 100Mb/s, 48 klientów, montaż na suficie
Symbol:
RG-RAP2200(F)
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6971693271395 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Modulacja | 16-QAM |
| Modulacja | 256-QAM |
| Modulacja | BPSK |
| Modulacja | QPSK |
| Modulacja | 1024-QAM |
| Modulacja | DQPSK |
| Modulacja | CCK |
| Modulacja | DBPSK |
| Modulacja | 64-QAM |
| Modulacja | DSSS |
| MIMO | Tak |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 - 5 GHz |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| 2,4 GHz | Tak |
| Technologia okablowania | 10/100Base-T(X) |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3at |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af |
| Liczba połączeń WLAN (maksymalna) | 110 |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 1267 Mbit/s |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| 5 GHz | Tak |
| Przepustowość danych | 1267 Mbit/s |
| Diody LED | Zasilanie |
| Kolor produktu | Biały |
| Obsługa PoE | Tak |
| Szerokość produktu | 194 mm |
| Waga produktu | 450 g |
| Głębokość produktu | 194 mm |
| Wysokość produktu | 35 mm |
| Czarna lista | Tak |
| Biała lista | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Funkcje anteny | Zintegrowana antena |
| Typ anteny | Wewnętrzny |
| Szerokość | 70mm |
| Długość | 225mm |
| Wysokość | 225mm |
