-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Ruijie Networks RG-RAP62 punkt dostępowy WLAN 1774 Mbit/s Biały Obsługa PoE
Symbol:
RG-RAP62-OD
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6976915001293 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Metoda rozszerzenia obrazu | OFDMA |
| MIMO | Tak |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 - 5 GHz |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11k |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11r |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11b |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11n |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3at |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11ac |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11a |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11g |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1x |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11ax |
| 2,4 GHz | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 2974 Mbit/s |
| 5 GHz | Tak |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych (5 GHz) | 2401 Mbit/s |
| Wi-Fi Multimedia (WMM) / (WME) | Tak |
| Typ MIMO | Multi User MIMO |
| Liczba użytkowników | 512 użyt. |
| Roaming Wi-Fi | Tak |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych (2.4 GHz) | 573 Mbit/s |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Czułość odbiorcy | 11b: -91dBm(1Mbps), -88dBm(5.5Mbps),- 85dBm(11Mbps) 11a/g: -89dBm(6Mbps), -80dBm(24Mbps), - 76dBm(36Mbps),-71dBm(54Mbps) 11n: -83dBm(MCS0),-65dBm(MCS7),- 83dBm(MCS8),-65dBm(MCS15) 11ac: 20MHz: -83dBm(MCS0), -57dBm(MCS9) 11ac: 40MHz: -79dBm(MCS0), -57dBm(MCS9) 11ac: 80MHz: -76dBm(MCS0), -51dBm(MCS9) 11ax: 20MHz: -85dBm(MCS0), -58dBm(MCS11) 11ax: 40MHz: -82dBm(MCS0), -54dBm(MCS11) 11ax: 80MHz: -79dBm(MCS0), -52dBm(MCS11) |
| Diody LED | System |
| Kolor produktu | Biały |
| Przycisk reset | Tak |
| Stopień ochrony IP | IP65 |
| Przeznaczenie | Pręt, Ściana |
| Obsługa PoE | Tak |
| Pobór mocy | 16 W |
| Waga produktu | 400 g |
| Szerokość produktu | 200 mm |
| Głębokość produktu | 70 mm |
| Wysokość produktu | 35 mm |
| Ochrona Źródła IP (IPSG) | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA3-SAE |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA-PSK |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA-TKIP |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2-PSK |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | OWE |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2-AES |
| Biała lista | Tak |
| Ilość wsparć SSID | 8 |
| Czarna lista | Tak |
| Śledzenie DHCP | Tak |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 75 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 65 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Wielkość pamięci flash | 128 MB |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 512 MB |
| Ilość sztuk | 1 |
| Dołączona antena | Tak |
| Serwer DHCP | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Gniazdko wyjścia DC | Nie |
| Typ anteny | Wewnętrzny |
| Rodzaj kierunku anteny | Antena dookólna |
| Poziom wzmocnienia anteny (max) | 6,5 dBi |
| Szerokość | 253mm |
| Długość | 73mm |
| Wysokość | 123mm |
