-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Ruijie Networks RG-POE-AT30 adapter PoE Gigabit Ethernet 52 V
Symbol:
RG-POE-AT30
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6971693274716 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ochrona przed nagłym wzrostem napięcia | Tak |
| Prąd wejściowy | 0.7 A |
| Prąd wyjściowy | 0,6 A |
| Napięcie | 100-240 V |
| Moc rzeczywista | 31,2 W |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Power over Ethernet | 52 V |
| Głębokość produktu | 52,2 mm |
| Wysokość produktu | 33,2 mm |
| Szerokość produktu | 95,2 mm |
| Waga produktu | 145 g |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 45 °C |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Technologia okablowania | 10/100/1000 |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3at |
| Obsługa PoE | Tak |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Szerokość | 253mm |
| Długość | 63mm |
| Wysokość | 117mm |
