-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Rozrusznik akumulatorowy ANSMANN 10.0 Latarka Powerbank 37Wh 12V
Symbol:
100578977
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4013674187874 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Pojemność baterii | 37 Wh |
| Pojemność baterii | 2,5 Ah |
| Prąd wyjściowy | 1500 A |
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Port USB | Tak |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Ilość portów USB | 2 |
| Wbudowana sprężarka | Nie |
| Tryby latarki | Wysoki, Tryb SOS, Tryb Stroboskopu |
| Ochrona przed odwrotną polaryzacją | Tak |
| Zabezpieczenie przed zwarciem | Tak |
| Wbudowane radio | Nie |
| Wbudowana latarka | Tak |
| Prąd rozruchowy | 1500 A |
| Napięcie | 14.8 V |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Prąd ładowania | 3 A |
| Napięcie wejściowe DC | 5 V |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 55 °C |
| Walizka | Tak |
| Przewody | USB |
| Ładowarka samochodowa dołączona | Tak |
| Dołączony kabel połączeniowy | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 310mm |
| Długość | 730mm |
| Wysokość | 350mm |
