-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Rozdrabniacz do warzyw TEFAL K13204
Symbol:
K1320404
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 3168430275591 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Półprzezroczysty, Biały |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Zielony |
| Waga produktu | 480 g |
| Szerokość produktu | 137 mm |
| Wysokość produktu | 144 mm |
| Głębokość produktu | 137 mm |
| Głębokość opakowania | 139 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 625 g |
| Wysokość opakowania | 154 mm |
| Szerokość opakowania | 139 mm |
| Szerokość | 140mm |
| Długość | 160mm |
| Wysokość | 140mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Nie pozostawiaj w pobliżu źródła ognia.
• Używaj zgodnie z przeznaczeniem.
• Trzymaj z dala od dzieci.
