-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Rowerowy kask POC Ventral Lite Biały
Symbol:
969091
| Wysyłka w ciągu | 4 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 7325549841338 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Dedykowana płeć | Męski |
| Wykończenie | Matowe |
| Rozszerzony kolor produktu | Hydrogen White Matt |
| Przeznaczenie | Dorosły |
| Wentylacja | Tak |
| Kolorystyka | Monochromatyczny |
| Materiał powłoki kasku | Polikarbonat |
| Lekkie | Tak |
| Główny kolor produktu | Biały |
| Rozmiar (S/M/L) | L |
| Aktywność | Rowerowa |
| Przedział obwodu głowy | 56 - 61 cm |
| Typ sportowego nakrycia głowy | Kask |
| Certyfikaty | EN 1078, CPSC 1203, AS/NZS 2063, JCF |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 250mm |
| Długość | 250mm |
| Wysokość | 250mm |
