-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Rower magnetyczny biało-zielony HMS M9239*
Symbol:
17-01-008
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5907695588125 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Wyświetlone parametry treningu | Prędkość |
| Wyświetlone parametry treningu | Kalorie |
| Wyświetlone parametry treningu | Czas |
| Wyświetlone parametry treningu | Pulse rate |
| Wyświetlone parametry treningu | Dystans |
| Waga koła zamachowego | 9 kg |
| Typ produktu | Trenażer rowerowy magnetyczny |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Zielony |
| Pedał z paskiem | Tak |
| Ilość rezystorów | 8 |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Regulacja fotela | Tak |
| Maksymalna waga użytkownika | 120 kg |
| Rodzaj regulacji foteli | Pozioma, Pionowa |
| Głębokość produktu | 930 mm |
| Szerokość produktu | 515 mm |
| Waga produktu | 24,5 kg |
| Odległość pedału/siedzenia (max) | 90 cm |
| Odległość pedału/siedzenia (min) | 72 cm |
| Wysokość produktu | 1380 mm |
| Szerokość | 630mm |
| Długość | 250mm |
| Wysokość | 760mm |
