-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Rower dziecięcy Huffy Spidey&Friends 12" (22844W)
Symbol:
22844W
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 324472284400 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Dedykowana płeć | Chłopak |
| Zalecany wiek (min) | 3 lata |
| Zalecany wiek (max) | 5 lat |
| Grupa docelowa | Dziecko |
| Maksymalna waga dziecka | 20 kg |
| Maksymalny wzrost dziecka | 107 cm |
| Błotniki | Tak |
| Koła boczne | Tak |
| Minimalny wzrost dziecka | 94 cm |
| Produkt wstępnie zmontowany | Tak |
| Materiał kół | EVA foam |
| Liczba kół | 4 szt. |
| Materiał ramy | Stal |
| Rodzaj hamulca | Hamulec ręczny |
| Materiał felg | Plastik |
| Osłona łańcucha w zestawie | Tak |
| Antypoślizgowy uchwyt | Tak |
| Waga produktu | 7,56 kg |
| Rozmiar koła | 30,5 cm (12") |
| Szerokość | 740mm |
| Długość | 200mm |
| Wysokość | 450mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Używać tylko pod nadzorem dorosłych.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia z uwagi na małe części.
• Zawsze używaj kasku ochronnego.
