-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Rower dziecięcy Huffy Domek Gabbi 16" (21485W)
Symbol:
21485W
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0324472148566 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Zielony |
| Kolor produktu | Różowy |
| Liczba biegów | 1 |
| Dedykowana płeć | Dziewczyna |
| Minimalny wiek | 5 lat |
| Osłona łańcucha | Tak |
| Minimalny wzrost dziecka | 110 cm |
| Błotniki | Tak |
| Typ kół | Pompowane |
| Regulowane siedzisko | Tak |
| Liczba kół | 4 szt. |
| Antypoślizgowy uchwyt | Tak |
| Materiał ramy | Stal |
| Rodzaj hamulca | Hamulec ręczny |
| Rozmiar kół | 16" |
| Szerokość | 460mm |
| Długość | 930mm |
| Wysokość | 200mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie.
• Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi.
