-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Rower dziecięcy Huffy Domek Gabbi 14" (24905W)
Symbol:
24905W
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0324472490566 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Właściwe wykorzystanie | Asfalt |
| Styl | Sportowy |
| Zalecany wiek (min) | 4 lata |
| Kolor produktu | Różowy |
| Bidon z uchwytem | Nie |
| Błotniki | Tak |
| Koła boczne | Tak |
| Osłona łańcucha w zestawie | Tak |
| Hamulec ręczny | Tak |
| Dedykowana płeć | Dziewczyna |
| Dzwonek rowerowy | Tak |
| Półka na bagaż | Nie |
| Typ kół | Pompowane |
| Materiały | Stal |
| Materiały | Tworzywo sztuczne |
| Liczba kół | 4 szt. |
| Produkt wstępnie zmontowany | Tak |
| Rodzaj hamulca | Bębnowy wzmacniany |
| Antypoślizgowy uchwyt | Tak |
| Osłona łańcucha w zestawie | Tak |
| Regulowane siedzisko | Tak |
| Waga produktu | 9 kg |
| Rozmiar koła | 35,6 cm (14") |
| Szerokość | 190mm |
| Długość | 430mm |
| Wysokość | 850mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Używać tylko pod nadzorem dorosłych.
• Zawsze używaj kasku ochronnego.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia z uwagi na małe części.
