-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Rower Huffy Pro Thunder 20" zielony (23305W)
Symbol:
23305W
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0324472330558 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Błotniki | Przód i tył |
| Minimalny wiek | 6 lat |
| Dedykowana płeć | Chłopak |
| Liczba biegów | 1 |
| Osłona łańcucha | Tak |
| Minimalny wzrost dziecka | 120 cm |
| Kolor produktu | Zielony |
| Antypoślizgowy uchwyt | Tak |
| Typ kół | Pompowane |
| Regulowane siedzisko | Tak |
| Liczba kół | 2 szt. |
| Materiał ramy | Stal |
| Rodzaj hamulca | Hamulec przód i tył caliper |
| Rozmiar kół | 20" |
| Waga produktu | 12,2 kg |
| Szerokość | 1150mm |
| Długość | 180mm |
| Wysokość | 560mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie.
• Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi.
