-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Rower Batch MB.1 XXS 26" cobalt blue (B386015W)
Symbol:
B386015W
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 811950031637 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Minimalny wiek | 13 lat |
| Dedykowana płeć | Każda płeć |
| Liczba biegów | 8 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Osłona łańcucha | Tak |
| Błotniki | Nie |
| Typ kół | Pompowane |
| Liczba kół | 2 szt. |
| Materiał ramy | Stal |
| Rodzaj hamulca | Hamulec ręczny |
| Antypoślizgowy uchwyt | Tak |
| Regulowane siedzisko | Tak |
| Rozmiar kół | 26" |
| Waga produktu | 18,9 kg |
| Szerokość | 1371mm |
| Długość | 230mm |
| Wysokość | 735mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie.
• Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi.
