-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Rower Batch Alu KM 24" spruce green (B375155W)
Symbol:
B375155W
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 811950031620 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Minimalny wiek | 8 lat |
| Liczba biegów | 6 |
| Dedykowana płeć | Każda płeć |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Zielony |
| Osłona łańcucha | Tak |
| Błotniki | Nie |
| Liczba kół | 2 szt. |
| Materiał ramy | Stal |
| Typ kół | Pompowane |
| Rodzaj hamulca | Hamulec ręczny |
| Antypoślizgowy uchwyt | Tak |
| Regulowane siedzisko | Tak |
| Rozmiar kół | 24" |
| Waga produktu | 17,4 kg |
| Szerokość | 1270mm |
| Długość | 230mm |
| Wysokość | 670mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi.
• Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie.
