-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Rower BMX Huffy HX PRO 20" alu, czarno-niebieski (53000W)
Symbol:
53000W
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0324475300008 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Liczba biegunów | 1 |
| Dedykowana płeć | Każda płeć |
| Minimalny wzrost dziecka | 120 cm |
| Minimalny wiek | 6 lat |
| Osłona łańcucha | Tak |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Rodzaj hamulca | Hamulec przód i tył caliper |
| Antypoślizgowy uchwyt | Tak |
| Liczba kół | 2 szt. |
| Materiał ramy | Stal |
| Typ kół | Pompowane |
| Regulowane siedzisko | Tak |
| Rozmiar kół | 20" |
| Waga produktu | 11,38 kg |
| Rozmiar ramy | 12" |
| Szerokość | 210mm |
| Długość | 550mm |
| Wysokość | 1160mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie.
• Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi.
