-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Router przemysłowy Teltonika RUT140 2x RJ45 100Mb/s, IP30
Symbol:
TELTONIKA RUT140000000
| Wysyłka w ciągu | 4 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4779051840700 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Taktowanie procesora | 580 MHz |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Architektura procesora | MIPS 24Kc |
| Typ pamięci RAM | DDR2 |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 128 MB |
| Producent procesora | MediaTek |
| Wielkość pamięci flash | 16 MB |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Diody LED | Zasilanie |
| Diody LED | Sieć WAN |
| Diody LED | LAN |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Waga produktu | 142,3 g |
| Głębokość produktu | 68,6 mm |
| Szerokość produktu | 113,1 mm |
| Wysokość produktu | 25 mm |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA-EAP |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA-PSK |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | AES-CCMP |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | EAP-TLS |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA3-SAE |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA3-EAP |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2-Enterprise-PEAP |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2-PSK |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | OWE |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | TKIP |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| Obsługuje VPN | OpenVPN Multiple clients and a server can run simultaneously, 27 encryption methods OpenVPN Encryption DES-CBC 64, RC2-CBC 128, DES-EDE-CBC 128, DES-EDE3-CBC 192, DESX-CBC 192, BF-CBC 128, RC2-40-CBC 40, CAST5-CBC 128, RC2-64-CBC 64, AES-128-CBC 128, AES-128-CFB 128, AES-128-CFB1 128, AES-128-CFB8 128, AES-128-OFB 128, AES-128-GCM 128, AES-192-CFB 192, AES-192-CFB1 192, AES-192-CFB8 192, AES-192-OFB 192, AES-192-CBC 192, AES-192-GCM 192, AES-256-GCM 256, AES-256-CFB 256, AES-256-CFB1 256, AES-256-CFB8 256, AES-256-OFB 256, AES-256-CBC 256 IPsec IKEv1, IKEv2, with 14 encryption methods for IPsec (3DES, DES, AES128, AES192, AES256, AES128GCM8, AES192GCM8, AES256GCM8, AES128GCM12, AES192GCM12, AES256GCM12, AES128GCM16, AES192GCM16, AES256GCM16) GRE GRE tunnel, GRE tunnel over IPsec support PPTP, L2TP Client/Server instances can run simultaneously, L2TPv3, L2TP over IPsec support Stunnel Proxy designed to add TLS encryption functionality to existing clients and servers without any changes in the program's code DMVPN Method of building scalable IPsec VPNs SSTP SSTP client instance support ZeroTier ZeroTier VPN client support WireGuard WireGuard VPN client and server support Tinc Tinc offers encryption, authentication and compression in it's tunnels. Client and server support. |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Automatyczne MDI/MDI-X | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11s |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3u |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11b |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11n |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11e |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11r |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3 |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11k |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11g |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3az |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11v |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Pełny dupleks | Tak |
| Klient DHCP | Tak |
| Serwer DHCP | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Rodzaj wtyku anteny | RP-SMA |
| Ethernet WAN | Tak |
| Gniazdo karty SIM | Nie |
| Połączenie USB 3G/4G | Nie |
| DSL WAN | Nie |
| Typ montażu | Szyna DIN |
| Szerokość | 143mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 78mm |
Dane producenta
Teltonika Networks
K. Baršausko st. 66
51436 Kaunas
Lithuania
+37037216110
info@teltonika.lt
