-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Router dostępowy LANCOM 750-5G 7505G (61707)
Symbol:
427667
| Wysyłka w ciągu | 5 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4044144617072 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Diody LED | Tak |
| Kraj pochodzenia | Niemcy |
| Obsługa PoE | Tak |
| Pobór mocy | 6,8 W |
| Wysokość produktu | 42 mm |
| Szerokość produktu | 205 mm |
| Głębokość produktu | 205 mm |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SNMP |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SNMPv3 |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | HTTPS |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SNMPv2 |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| Tłumaczenie adresów sieciowych (NAT) | Tak |
| Filtrowanie adresów MAC | Tak |
| Filtrowanie URL | Tak |
| Metoda autentyczności | PAP, CHAP, MS-CHAP, MS-CHAPv2 |
| Firewall | Tak |
| Filtrowanie adresów IP | Tak |
| Kształtowanie ruchu | Tak |
| Aktualizacje oprogramowania urządzenia | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Routing oparty na regułach | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3at |
| Kontrola ruchu | Tak |
| Trasa statyczna | Tak |
| Obsługa Multicast | Tak |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Przekierowanie portów | Tak |
| Wysokość opakowania | 94 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,62 kg |
| Głębokość opakowania | 288 mm |
| Szerokość opakowania | 385 mm |
| Przewody | LAN (RJ-45) |
| Klient DHCP | Tak |
| Protokół wybierania drogi | RIP-2 |
| Protokoły Fibre Channel | DNS, HTTP, HTTPS, ICMP, NTP/SNTP, NetBIOS, PPPoE (server), RADIUS, RADSEC (secure RADIUS), RTP, SNMPv1,v2c,v3, TFTP, TACACS+, IGMPv3 NDP, stateless address autoconfiguration (SLAAC), stateful address autoconfiguration (DHCPv6), router advertisements, ICMPv6, DHCPv6, DNS, HTTP, HTTPS, PPPoE, RADIUS, SMTP, NTP, Syslog, SNMPv1,v2c,v3, MLDv2, NPTv6 (NAT66) 6to4, 6in4, 6rd (static and over DHCP), Dual Stack Lite (IPv4-in-IPv6-Tunnel), 464XLAT |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Gniazdo karty SIM | Tak |
| Ethernet WAN | Tak |
| Kod produktu celnego (TARIC) | 85176200 |
| Generacja sieci mobilnej | 5G |
| Szerokość | 240mm |
| Długość | 260mm |
| Wysokość | 90mm |
