-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Router bezprzewodowy Tenda TE6L Pro
Symbol:
TE6L Pro
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6932849424515 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Taktowanie procesora | 1000 MHz |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 512 MB |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Router biurkowy |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Napięcie operacyjne | 12 V |
| Adapter zewnętrznego zasilania | Tak |
| Prąd wyjściowy | 1 A |
| Wysokość produktu | 200 mm |
| Głębokość produktu | 244 mm |
| Szerokość produktu | 56 mm |
| Filtrowanie | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA3-SAE |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2-PSK |
| Firewall | Tak |
| Dostęp dla gości | Tak |
| Filtrowanie URL | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| MIMO | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Technologia Inteligent mesh | Tak |
| Klasa wydajności aplikacji | Tak |
| Statystyka bezprzewodowa | Tak |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 2500 Mbit/s |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3u |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3ae |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3 |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3ab |
| Przekierowanie portów | Tak |
| Dynamiczny DNS (DDNS) | Tak |
| Trasa statyczna | Tak |
| Automatyczne MDI/MDI-X | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Obsługuje VPN | IPSec, PPTP, L2TP |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Przewody | LAN (RJ-45) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo) | 688 Mbit/s |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo) | 4323 Mbit/s |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max) | 5011 Mbit/s |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Klient DHCP | Tak |
| Serwer DHCP | Tak |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | IPv4, IPv6 |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Tak |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 4 |
| Port USB | Nie |
| Konstrukcja anteny | Zewnętrzny |
| Ilość anten | 5 |
| Typ połączenia WAN | RJ-45 |
| Połączenie USB 3G/4G | Nie |
| DSL WAN | Nie |
| Gniazdo karty SIM | Nie |
| Ethernet WAN | Tak |
| Generacja sieci mobilnej | Nieobsługiwany |
| Szerokość | 260mm |
| Długość | 60mm |
| Wysokość | 215mm |
Dane producenta
Shenzhen Tenda Technology Co.,Ltd.
Tenda Technology Building, No. 1001, Zhongshanyuan
518000 Shenzen
China
supportpl@tenda.cn
