-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Router ZTE U30 Pro
Symbol:
U30 Pro
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6902176166938 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Zielony |
| Materiał obudowy | ABS |
| Waga produktu | 171 g |
| Szerokość produktu | 69,8 mm |
| Wysokość produktu | 149 mm |
| Typ anteny | Zewnętrzny |
| Przepustowość | 1200Mb/s |
| Standard | IEEE 802.11ax / WiFi 6 (AX300, 2.4GHz) |
| Zakres częstotliwości | 2,4/5 Ghz |
| Szerokość | 161mm |
| Długość | 84mm |
| Wysokość | 37mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Nie demontować obudowy urządzenia, grozi porażeniem prądem.
• Przed rozpoczęciem instalacji upewnić się, że urządzenie jest odłączone od źródła zasilania.
• Przechowywać z daleka od źródeł ciepła i płynów.
