-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Router ZTE G5B2
Symbol:
G5B2
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6902176169519 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Firewall | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Szerokość produktu | 135,2 mm |
| Głębokość produktu | 78,2 mm |
| Wysokość produktu | 187 mm |
| Ilość portów RJ-45 | 2 |
| Liczba portów RJ-11 | 1 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Standard sieci bezprzewodoej LAN | a/b/g/n/ac/ax |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Przycisk WPS | Tak |
| Typ MIMO | 2x2 |
| 5G | Tak |
| Szerokość | 210mm |
| Długość | 200mm |
| Wysokość | 90mm |
