-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Router TP-LINK TL-ER605
Symbol:
TL-ER605
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 1210002611206 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 98SE |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 256 MB |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | MacOS |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Wielkość pamięci flash | 128 MB |
| Certyfikaty | CE, FCC, RoHS |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Zasilanie |
| Diody LED | LAN |
| Diody LED | Status |
| Diody LED | Sieć WAN |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Prąd wyjściowy | 1 A |
| Napięcie operacyjne | 12 V |
| Prąd wejściowy | 1 A |
| Głębokość produktu | 101 mm |
| Wysokość produktu | 25 mm |
| Szerokość produktu | 158 mm |
| Firewall | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | FTPES |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SIPS |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| Tłumaczenie adresów sieciowych (NAT) | Tak |
| Liczba tuneli vpn | 20 |
| Zapobieganie atakom ARP | Tak |
| Raport zdarzeń systemowych | Tak |
| Filtrowanie URL | Tak |
| zapobieganie atakom DoS | Tak |
| Zapobieganie atakom ICMP | Tak |
| Funkcjonalność NAT | One-to-One NAT5 Multi-Net NAT Virtual Server Port Triggering5 NAT-DMZ FTP/H.323/SIP/IPSec/PPTP ALG, UPnP |
| Przycisk reset | Tak |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3ab |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3 |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3x |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1Q |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3u |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Routing oparty na regułach | Tak |
| Trasa statyczna | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewody | LAN (RJ-45) |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Obsługa DMZ | Tak |
| Serwer DHCP | Tak |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 4 |
| Ilość portów Gigabit Ethernet | 4 |
| Ethernet WAN | Tak |
| DSL WAN | Nie |
| Połączenie USB 3G/4G | Tak |
| Gniazdo karty SIM | Nie |
| SFP WAN | Nie |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Szerokość | 64mm |
| Długość | 198mm |
| Wysokość | 258mm |
Dane producenta
TP-Link Polska Sp. z o.o.
Ożarowska 40/42
05-850 Duchnice
Poland
Office.poland@tp-link.com
