-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Router ASUS TUF-BE6500 Wi-Fi 7 3xLAN 1xWAN
Symbol:
TUF-BE6500
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4711387546321 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 1 GB |
| Wielkość pamięci flash | 256 MB |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Taktowanie procesora | 1500 MHz |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Typ produktu | Router biurkowy |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Diody LED | LAN, Zasilanie, Sieć WAN |
| Kolor produktu | Czarny |
| Prąd wyjściowy | 2,5 A |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 110 - 240 V |
| Napięcie operacyjne | 12 V |
| Szerokość produktu | 304 mm |
| Głębokość produktu | 174 mm |
| Wysokość produktu | 214 mm |
| Waga produktu | 772 g |
| Firewall | Tak |
| Obsługa DMZ | Tak |
| Zabezpieczenie firewall | Maximum Firewall Keyword Filter : 64 • Maximum Firewall Network Service Filter : 32 • Maximum Firewall URL Filter : 64 |
| Kontrola rodzicielska | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | Firewall |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2-Enterprise |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SSH |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA3-Enterprise |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2-Personal |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | OWE |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPS |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA-Enterprise |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA3-Personal |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA-PSK2 |
| Technologia Inteligent mesh | Tak |
| Przycisk WPS | Tak |
| Funkcja Wake-On-LAN | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Dynamiczny DNS (DDNS) | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Przekierowanie portów | Tak |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Obsługuje VPN | Instant Guard VPN Client L2TP VPN Client Open VPN VPN Client PPTP VPN Client WireGuard VPN Server IPSec VPN Server Open VPN VPN Server PPTP VPN Server WireGuard VPN Fusion Support Surfshark Support Nord VPN |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewody | LAN (RJ-45) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo) | 5764 Mbit/s |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo) | 688 Mbit/s |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Modulacja | OFDMA |
| Modulacja | 4096-QAM |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Serwer DHCP | Tak |
| Port USB | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 4 |
| Konstrukcja anteny | Zewnętrzny |
| Ilość anten | 6 |
| Typ połączenia WAN | RJ-45 |
| Połączenie USB 3G/4G | Tak |
| Gniazdo karty SIM | Nie |
| Ethernet WAN | Tak |
| Szerokość | 476mm |
| Długość | 281mm |
| Wysokość | 83mm |
Dane producenta
ASUSTeK Computer Inc.
1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou Dist
112 Taipei City
Taiwan
www.asus.com/support/product/contactus/services/qu
