-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Router ASUS EBM68 (1pak) - Biały
Symbol:
EBM68(1PK)
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4711081864608 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Taktowanie procesora | 1,7 GHz |
| Wielkość pamięci flash | 256 MB |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Zabezpieczenie firewall | Keyword filter, Network service filter, URL filter |
| Serwer DHCP | Tak |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 1 GB |
| Przekierowanie portów | Tak |
| BeamForming | Tak |
| Audycje SSID | Tak |
| Ilość anten | 6 |
| Diody LED | Zasilanie |
| Przycisk reset | Tak |
| Typ anteny | Wewnętrzny |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ produktu | Mesh router |
| Prąd wyjściowy adaptera AC | 3 A |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 12 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 110 - 240 V |
| Szerokość produktu | 167 mm |
| Głębokość produktu | 77 mm |
| Waga produktu | 808 g |
| Wysokość produktu | 186 mm |
| Głębokość opakowania | 262 mm |
| Wysokość opakowania | 147 mm |
| Szerokość opakowania | 220 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,11 kg |
| Liczba urządzeń w zestawie | 1 szt. |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Kabel Ethernet | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max) | 4804 Mbit/s |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11a |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11b |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11n |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11g |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SSH |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPS |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo) | 2402 Mbit/s |
| IGMP snooping | Tak |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (trzecie pasmo) | 4804 Mbit/s |
| Dostęp dla gości | Tak |
| Stałe IP | Tak |
| Częstotliwość Wi-Fi | Tri-band (2.4 GHz/5 GHz/5 GHz) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo) | 574 Mbit/s |
| Dynamiczny DNS (DDNS) | Tak |
| Protokół Point-to-point over Ethernet (PPPoE) | Tak |
| Obsługuje VPN | VPN Client L2PT VPN Client Open VPN VPN Client PPTP VPN Client WireGuard VPN Server IPSec VPN Server Open VPN VPN Server PPTP VPN Server WireGuard VPN Fusion Support Surfshark Support Nord VPN |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 3 |
| Ethernet WAN | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Szerokość | 215mm |
| Długość | 144mm |
| Wysokość | 258mm |
Dane producenta
ASUSTeK Computer Inc.
1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou Dist
112 Taipei City
Taiwan
www.asus.com/support/product/contactus/services/qu
