-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Rotring S0232980 okładka Szary, Biały
Symbol:
S0232980
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4006856522471 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Orientacja | Krajobraz |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Szary |
| Bezpieczny transport | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 197mm |
| Długość | 235mm |
| Wysokość | 170mm |
