-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Rotho Multibag Albula Style 25L różowy Meadow rose
Symbol:
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 7610859263124 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Maksymalne obciążenie | 40 kg |
| Kolor produktu | Różowy |
| Materiały | Tworzywo sztuczne pochodzące z recyklingu |
| Kategoria | Dla ludzi |
| Kategoria produktu | Torba |
| Wolny od BPA | Tak |
| Objętość | 25 l |
| Głębokość produktu | 400 mm |
| Szerokość produktu | 235 mm |
| Wysokość produktu | 340 mm |
| Waga produktu | 300 g |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Ilość | 1 |
| Szerokość | 388mm |
| Długość | 226mm |
| Wysokość | 343mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Regularnie czyścić produkt, aby zapewnić higienę.
• Przechowywać z dala od źródeł ciepła i bezpośredniego światła słonecznego.
• Produkt powinien być używany zgodnie z przeznaczeniem.
